-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2017-01-24-001076-c
Торги не відбулися
2 794 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
4b09660d638547cb893350392fa12971
Внутрішній номер закупівлі:
629458
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-24-001076-c
Замовник:
Відділ освіти Тростянецької районної державної адміністрації Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141466
-
Адреса:
24300, Україна, Вінницька область, смт Тростянець, вул. Соборна (Леніна), 103-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шнирук Леся Станіславівна +380434322942 komitet_kt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 794 250.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
24.01.2017 18:31 - 30.01.2017 18:36
Період прийому пропозицій:
24.01.2017 18:31 - 09.02.2017 18:36
Аукціон:
10.02.2017 12:47 - 10.02.2017 13:32
Період кваліфікації:
10.02.2017 13:32 - 21.02.2017 12:23
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам’яне
Кількість
1055 тонни
Період постачання
01.03.2017 - 29.12.2017
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Тростянецький район, загальноосвітні школи
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Виробниче Підприємство РОЛІКОН"
Оскарження: 10.02.2017 13:32 - 28.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30348419
-
Контактна особа:
Олександр Колупаєв +380503306671 rol_coal@ukr.net
-
Адреса:
03164, Україна, Київ, м. Київ, пров Приладний, буд.10
Оскарження: 10.02.2017 13:32 - 28.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 495 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 739 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.02.2017 16:27
Документи
21
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОДОВАНИЙ РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 17.02.2017 16:27 - 28.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3001116671
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГОДОВАНИЙ РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ +380980102268 l.ivasyk@mail.ru
-
Адреса:
26313, Украина, Кировоградская обл., С ДОЛИНІВКА, 26313, Кіровоградська обл., Гайворонський район, село Долинівка, ВУЛИЦЯ ЗИМОЛІНА, будинок 163
Оскарження: 17.02.2017 16:27 - 28.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 882 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 740 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.02.2017 17:53
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "Енерго Прайм"
Оскарження: 17.02.2017 17:53 - 04.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39508928
-
Контактна особа:
Морозов Олександр Вікторович +380509334450 energoprime@i.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова 82/82
Оскарження: 17.02.2017 17:53 - 04.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 455 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 740 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.02.2017 11:03
Документи
6
Скарги
0
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
Оскарження: 21.02.2017 11:03 - 04.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Віталій +380674934878 vpir204@mail.ru
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Оскарження: 21.02.2017 11:03 - 04.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
1 988 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 988 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.02.2017 11:22
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "Оніксістем"
Оскарження: 21.02.2017 11:22 - 04.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40236722
-
Контактна особа:
ТОВ "Оніксістем" +380674995317 oniksistem@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 20143, Черкаська обл., Маньківський район, село Подібна, ВУЛИЦЯ ОРДЖОНІКІДЗЕ, будинок 55
Оскарження: 21.02.2017 11:22 - 04.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 302 295.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 160 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.02.2017 11:50
Документи
44
Скарги
0
ТОВ "ЕНІК ЕНЕРДЖІ ГРУП"
Оскарження: 21.02.2017 11:50 - 04.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39782701
-
Контактна особа:
Конопельнюк Юрій Вікторович +380504125282 enik2015@ukr.net
-
Адреса:
45240, Україна, Волинська область, село Жидичин, вулиця 17 Вересня 61М
Оскарження: 21.02.2017 11:50 - 04.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 310 930.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 170 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.02.2017 12:23
Документи
4
Скарги
0