-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин
Тендер Prozorro UA-2017-02-16-002268-c
Бензин А-92 - 35000 л; Бензин А-95 – 5000 л; Деетанпропан-бутанізований компонент - 52000л; Дизельне паливо - 83000 л.
Завершена
3 547 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
b2408ec08392438ea813d7a72fbaef15
Внутрішній номер закупівлі:
627493
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-16-002268-c
Замовник:
КП "КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357636
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ СТАРОБІЛОУСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила +380674604509 spetskombinat@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Учасник ПП "ТТ-Нафта" двічі брав участь у торгах. Але закупівля не відбулася згідно Ст.31 п.1"Закону про публічні закупівлі" так як було подано менше 2-х тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
3 547 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливо
Кількість
175000 літр
Період постачання
03.03.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "ТТ-Нафта"
Оскарження: 16.02.2017 16:29 - 27.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37021932
-
Контактна особа:
Ріпко О.А. +380462662366
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.Робоча,6
Оскарження: 16.02.2017 16:29 - 27.02.2017 00:00
Ціна пропозиції
3 547 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2017 16:34
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d5a52dd35a8b4b8eb2a8b44ebba39c39
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-16-002268-c-c1
Постачальник:
Приватне підприємство "ТТ-Нафта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37021932
-
Контактна особа:
Ріпко О.А. +380462662366
-
Адреса:
14001, Україна, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.Робоча,6
Номер договору:
512
Сума договору:
3 547 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
01.03.2017 13:52
Статус:
Підписаний