-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2017-02-13-000553-b
Завершена
360 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9f451e2c4e0b4ffc94ff7cf9e971c65a
Внутрішній номер закупівлі:
627171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-13-000553-b
Замовник:
Верхівнянська філія Житомирського агротехнічного коледжу
×
-
Код ЄДРПОУ:
00727943
-
Адреса:
13613, Україна, Житомирська область, Верхівня, Миру, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанець Галина Андріївна +380413895623 stepanecgalina@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура застосовується на підставі пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників (ідентифікатор закупівель: UA-2017-01-05-000378-b та UA-2017-01-23-000292-c ), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документаці.
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
35092 метри кубічні
Період постачання
01.02.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»
Оскарження: 13.02.2017 16:14 - 24.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39577504
-
Контактна особа:
Тарасов +380412422728
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м.Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 35
Оскарження: 13.02.2017 16:14 - 24.02.2017 00:00
Ціна пропозиції
360 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.02.2017 16:27
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
77a1d5aa2a7c476f9792f41a5edec757
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-13-000553-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39577504
-
Контактна особа:
Тарасов +380412422728
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, м.Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 35
Номер договору:
114100k7Q7GB037
Сума договору:
360 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.03.2017 23:59 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
02.03.2017 23:59
Статус:
Підписаний