-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2017-02-20-001294-c
Завершена
334 835.00
UAH з ПДВ
Номер:
fd5154fd8906486799f6b7823c840c91
Внутрішній номер закупівлі:
626161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-20-001294-c
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мамалига Анастасія Сергіївна +380484121185 buh.rayoo@mail.ru http://izmrvo.ucoz.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до вимог п.4.ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року №922- VIII, а саме: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість:
334 835.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
Кількість
15188 літр
Період постачання
01.01.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН"
Оскарження: 20.02.2017 14:48 - 03.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Афоніна Ірина Федорівна 0683627940
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 38
Оскарження: 20.02.2017 14:48 - 03.03.2017 00:00
Ціна пропозиції
334 835.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.02.2017 15:07
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6609a4e57cbf43deb2e6ab31a67d886c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-20-001294-c-b1
Постачальник:
ТОВ "АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40473930
-
Контактна особа:
Афоніна Ірина Федорівна 0683627940
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 38
Номер договору:
45
Сума договору:
334 835.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.03.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
03.03.2017 00:00
Статус:
Підписаний