-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин автомобільний марки А-92; паливо дизельне
Тендер Prozorro UA-2017-02-15-001089-c
Торги не відбулися
443 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 218.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 218.60 UAH
Номер:
624d7a4c0ca7430d8aa76e93e890fac6
Внутрішній номер закупівлі:
623132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-15-001089-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ЯСИНУВАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142767
-
Адреса:
86020, Україна, Донецька область, Очеретино, ул.Набережная,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніна Долженко +380997610636,+380930846631 dolzhenkonina@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
443 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 218.60 UAH
Період уточнення:
15.02.2017 13:04 - 20.02.2017 14:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2017 13:04 - 02.03.2017 14:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин автомобільний марки А-92; паливо дизельне
Кількість
19300 літр
Період постачання
01.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
86020, Україна, Донецька область, смт.Очеретине, Ясинуватський район, Набережна 12
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Вейт-ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23118980
-
Контактна особа:
Светлана Хижняк +380997211175 svetlana.hizhnyak@mail.ru
-
Адреса:
85107, Україна, Донецька область, Костянтинівка, вул. Мірошніченка, 13
Початкова пропозиція
433 150.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
433 150.00 UAH з ПДВ
Документи
34
Скарги
0