-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поставки, монтажу, пуско-наладки, повірки, реєстрації та інтеграції до системи обліку організації витратомірів-лічильників, в комплекті з контролерами управління, в кількості 4 шт.
Тендер Prozorro UA-2020-09-09-004106-c
Торги не відбулися
1 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 13 000.00 UAH
Номер:
d3222bd14e0f49189c8ae591137298c1
Внутрішній номер закупівлі:
6222556
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-09-004106-c
Замовник:
Державна організація "Комбінат "Рекорд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373176
-
Адреса:
10028, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Вільський Шлях, 281
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скарлат Сергій Дмитрович 380671568769 ekon@rekord.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 000.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2020 14:37 - 15.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2020 14:37 - 25.09.2020 00:00
Аукціон:
з 25.09.2020 11:10
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється на підставі акту та умов договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поставки, монтажу, пуско-наладки, повірки, реєстрації та інтеграції до системи обліку організації витратомірів-лічильників, що відповідають вимогам постанови КМУ від 22 листопада 2017р. №891 «Про затвердження порядку ведення єдиного державного реєстру витратомірів-лічильників, передачі облікових даних з них електронними засобами зв’язку» в комплекті з контролерами управління, в кількості 4 шт., для модернізації (технічного переоснащення) обладнання на об’єкті наливна автомобільна естакада для наливу світлих нафтопродуктів за адресою: м. Житомир, вул. Вільський Шлях, 281 (Код ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів)
Кількість
1 послуга
Період постачання
12.10.2020 - 10.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
2ce9b6f411de4baeb9c80104ba1dd7fc
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
У зв’язку із виникненням необхідності внесення змін до тендерної документації та плану закупівель в частині очікуваної вартості, та у звязку із відсутністтю технічної можливості внесення змін до плану закупівель в частині очікуваної вартості, подальше здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили
Період оскарження:
23.09.2020 15:54 - 04.10.2020 00:00
Дата опублікування:
23.09.2020 15:54
Дата виконання:
04.10.2020 00:01
Статус:
Виконано