-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу на автомобілі вантажопідйомністю не менше 11 т.
Тендер Prozorro UA-2020-09-08-008240-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Застосовані критерії оцінки – ціна. Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22.
Торги не відбулися
57 337 619.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 286 688.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 286 688.10 UAH
Номер:
9d5205fa8dca47c88ab1e994bc553c37
Внутрішній номер закупівлі:
6206917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-08-008240-b
Замовник:
АТ "Укрпошта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія Кутєпова +380443232078 kutiepova-vv@ukrposhta.ua https://www.ukrposhta.ua/ua/zakupivli
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
57 337 619.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
286 688.10 UAH
Період уточнення:
08.09.2020 16:04 - 29.09.2020 16:00
Період прийому пропозицій:
08.09.2020 16:04 - 09.10.2020 16:00
Період прекваліфікації:
09.10.2020 16:04 - 25.10.2020 23:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 25%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписТермін оплати першого лізингового платежу: протягом 5 (п’яти) робочих днів після підписання Договору згідно виставленого Лізингодавцем рахунку. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Застосовані критерії оцінки – ціна. Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вул. Хрещатик, будинок 22.
- Розмір25%
- ТипАванс
- Період у днях5 робочі дні
інша подія - 75%
- Подіяінша подія
- ОписПеріодичні лізингові платежі відповідно умов Додатку №2 проекту договору.
- Розмір75%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги фінансового лізингу на автомобілі вантажопідйомністю не менше 11 т.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.11.2024
Місце постачання
03680, Україна, м. Київ, м.Київ, Солом’янський район, вул. Народного Ополчення, буд. 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
20.10.2020 17:29
Документи
14
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОТП ЛІЗИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35912126
-
Контактна особа:
Тітов Володимир +380952821676 VOLODYMYR.TYTOV@OTPLEASING.COM.UA http://www.otpleasing.com.ua
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Петропавлівська Борщагівка, 01033, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 43
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
20.10.2020 17:28
Документи
19
Скарги
0