• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 55510000-8 Послуги їдалень ( Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі)

ДК 021:2015 код 55510000-8 Послуги їдалень (Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі), 35050 обідів.

Торги не відбулися

547 897.73 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 740.00 UAH
Номер: 935d00ed8dc14fa8a056a30401708659
Внутрішній номер закупівлі: 619789
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-13-000962-a   
Замовник: ХЕРСОНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ № 12 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Гурнак Інна +380552359313 francecole12@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 547 897.73 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 740.00 UAH
Період уточнення: 13.02.2017 15:30 - 19.02.2017 16:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2017 15:30 - 01.03.2017 16:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування учнів Херсонської спеціалізованої школи №12 та в пришкільному оздоровчому таборі
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська обл., Херсон, Квіткова (Фурманова), будинок 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство " Колос - Плюс 2"
Початкова пропозиція 540 553.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
540 553.72 UAH з ПДВ
Документи 5
Скарги 0