• Переговорна процедура
  • Однолотова
  • КЕП
  • Без аукціону

30210000-4-Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки та системні блоки)

Ноутбуки та системні блоки

Торги відмінено

64 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d28b1324f5de41aaa7ecd7a148081897
Внутрішній номер закупівлі: 6189440
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-07-002534-c   
Замовник: Забродівська сільська рада
Контактна особа: Повх Андрій Володимирович +380680036735 zabrtend@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінені конкурентні процедури закупівлі через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій (UA-2020-08-18-000416-a та UA-2020-07-29-001384-a)
Очікувана вартість: 64 000.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 12ca15c8c8db49cf8e865a9d45853810
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Неможливість виправлення технічної помилки
Період оскарження: 23.09.2020 11:06 - 04.10.2020 00:00
Дата опублікування: 23.09.2020 11:06
Дата виконання: 04.10.2020 00:03
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴64 000.00 30210000-4-Машини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки та системні блоки)