-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
60170000-0, Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (послуги щодо оренди легкових автомобілів з водієм - транспортні послуги)
Тендер Prozorro UA-2017-02-17-002455-c
60170000-0, Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (послуги щодо оренди легкових автомобілів з водієм - транспортні послуги)
Завершена
771 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8c3c993f7ca742b58498ae8572734ccc
Внутрішній номер закупівлі:
618013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-17-002455-c
Замовник:
Виконком Довгинцівської районної в місті ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05520744
-
Адреса:
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Дніпровське шосе (Дніпропетровське шосе), буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гижко Олександр Олексійович +380564718245 dlg.ispolkom206@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60170000-0 Прокат пасажирських транспортних засобів із водіємАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
КП «Автобаза № 1» створено рішенням Криворізької міської ради від 28.02.2007 №898 з метою надання автотранспортних послуг органам місцевого самоврядування та іншим юридичним і фізичним особам. З цього часу підприємство зарекомендувало себе лише з позитивного боку, працівники підприємства мають відповідну кваліфікацію, досвід роботи у сфері перевезень і руху в супроводжуючих колонах, володіють порядком дій за особливих умов руху, знаннями транспортних комунікацій міста. Неукладання або несвоєчасне укладання договору з вищезазначеним підприємством призведе до ускладнення, а в окремих випадках – унеможливлення, виконання органами місцевого самоврядування покладених на них функцій.
Очікувана вартість:
771 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
60170000-0, Прокат пасажирських транспортних засобів із водієм (послуги щодо оренди легкових автомобілів з водієм - транспортні послуги)
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
50086, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Дніпровське (Дніпропетровське) шосе, 11 та на замовлення
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Автобаза №1
Оскарження: 17.02.2017 18:26 - 28.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811402
-
Контактна особа:
Качан Віктор +380564012536 kp_autobaza_1@mail.ru
-
Адреса:
50007, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Гетьманська, 63
Оскарження: 17.02.2017 18:26 - 28.02.2017 00:00
Ціна пропозиції
771 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2017 18:28
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
433b7bf4ea6c4f04a942966122f2a3da
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-17-002455-c-c1
Постачальник:
Автобаза №1
×
-
Код ЄДРПОУ:
34811402
-
Контактна особа:
Качан Віктор +380564012536 kp_autobaza_1@mail.ru
-
Адреса:
50007, Україна, Днiпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Гетьманська, 63
Номер договору:
21
Сума договору:
771 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
01.03.2017 09:00
Статус:
Підписаний