-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів (послуги з перевезення ігрових наборів Six Bricks ДК 021:2015 60181000-0)
Тендер Prozorro UA-2020-09-04-004577-b
Місцезнаходження замовника - м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 75А; Категорія Замовника - органи місцевого самоврядування, зазначені в п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону; Мова якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Торги не відбулися
17 686.48
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 88.43 UAH
мін. крок: 0.5% або 88.43 UAH
Номер:
baba8c3a2a8648c2a2f3f92a3edccc6a
Внутрішній номер закупівлі:
6161491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-04-004577-b
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Світлана Вікторівна Соклакова +380967428389 soklakova@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
17 686.48 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
88.43 UAH
Період уточнення:
04.09.2020 11:45 - 11.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2020 11:45 - 21.09.2020 00:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення ігрових наборів Six Bricks ДК 021:2015 60181000-0
Кількість
10453 штуки
Період постачання
до 25.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, заклади освіти Замовника
На карті