• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Придбання бензину А-92 - 371 талон (по 20 літрів), А-95 - 225 талонів (по 10 літрів) та дизельного пального Дп - 834 талони (по 20 літрів) для навчальних закладів Вінницького району

Придбання бензину А-92 - 371 талон (по 20 літрів), А-95 - 225 талонів (по 10 літрів) та дизельного пального Дп - 834 талони (по 20 літрів) для навчальних закладів Вінницького району

Завершена

595 212.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 952.00 UAH
Номер: cb9a1fc2f9464080aadd3dc2ca036b3b
Внутрішній номер закупівлі: 616134
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-24-001826-b   
Замовник: Відділ освіти Вінницької районної державної адміністраціі
Контактна особа: Білоконний Богдан Анатолійович +380432660222 osvita.vrda@gmail.com http://vinrvo.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 595 212.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 952.00 UAH
Період уточнення: 24.01.2017 15:06 - 30.01.2017 15:11
Період прийому пропозицій: 24.01.2017 15:06 - 09.02.2017 15:11
Аукціон: 10.02.2017 15:02 - 10.02.2017 15:35
Період кваліфікації: 10.02.2017 15:35 - 16.02.2017 09:42
Період завантаження договору: 15.02.2017 15:14 - 07.03.2017 15:14

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 (371 талон по 20 л)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 7420 літр
Період постачання 20.01.2017 - 10.12.2017
Місце постачання 21000, Україна, Вінницька область, Навчальні заклади Віннийького району, Вінницький район На карті
Бензин (А-95 225 талонів по 10 л)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 2250 літр
Період постачання 20.01.2017 - 10.12.2017
Місце постачання 21000, Україна, Вінницька область, Навчальні заклади Віннийького району, Вінницький район На карті
ДП (834 талони по 20 л)
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 16680 літр
Період постачання 20.01.2017 - 10.12.2017
Місце постачання 21000, Україна, Вінницька область, Навчальні заклади Віннийького району, Вінницький район На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Нафтогруппа-2005"

Оскарження: 10.02.2017 15:35 - 26.02.2017 00:00
Початкова пропозиція 552 136.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
530 692.49 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.02.2017 15:14
Документи 24
Скарги 0
ТОВ "МАНГО-ГРУП"

Оскарження: 15.02.2017 15:14 - 27.02.2017 00:00
Початкова пропозиція 553 767.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
530 692.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2017 09:42
Документи 17
Скарги 0
ПП "ОККО-Бізнес Контракт"
Початкова пропозиція 570 724.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
546 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 2
Скарги 0
ООО АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН
Початкова пропозиція 552 469.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
552 469.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 24
Скарги 0

Контракти

Номер: 6e51882f264e4ad191a00226cabba397
Ідентифікатор договору: UA-2017-01-24-001826-b-c1
Постачальник: ТОВ "МАНГО-ГРУП"
Номер договору: № 2БР-519/1020-2210-БН
Сума договору: 530 692.50 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.02.2017 16:53 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 28.02.2017 16:53
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Бензин.pdf
p7s
sign.p7s