-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-01-30-000553-a
Лот №1 :33.485 тис.куб.м. –Усатівська, Великодальницька амбулаторії Лот №2 : 65.646 тис.куб.м. -Амбулаторії: с.Дачне, с.Августовка, с.Котовка, с.Маринівка, с.Мирне, с.Х.Балка, с.Маяки, с.Яськи, с.Градениці, с.Нерубайське, с.В.Балка; Фапи: с.Протопопівка, с.Н.Еметівка.
Завершена
1 038 708.44
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 3 508.62 UAH
мін. крок: 0.3% або 3 508.62 UAH
Номер:
57647413d3e34c1898334bee2a0461f5
Внутрішній номер закупівлі:
615920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-30-000553-a
Замовник:
Комунальний заклад "Біляївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38617509
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська обл., Біляївка, м. Біляївка, вул. Московська, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Підмазко Інна +380485222759 centerbel111@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 038 708.44 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.01.2017 14:23 - 04.02.2017 14:30
Період прийому пропозицій:
30.01.2017 14:23 - 14.02.2017 14:30
Аукціон:
15.02.2017 14:31 - 15.02.2017 15:37
Період кваліфікації:
15.02.2017 15:37 - 17.02.2017 12:23
Період завантаження договору:
15.02.2017 15:37 - 07.03.2017 15:37
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴350 862.16 природний газ
- Лот №2 ₴687 846.28 природний газ