-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
бензин А-92, паливо дизельне
Тендер Prozorro UA-2017-02-10-000486-a
Торги не відбулися
331 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 500.00 UAH
Номер:
03415e1eee2d450c9f64bf35b59529ad
Внутрішній номер закупівлі:
610997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-10-000486-a
Замовник:
Відділ освіти Жмеринської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141325
-
Адреса:
23160, Україна, Вінницька область, село Станіславчик, вул. Леніна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семко Лариса Михайлівна +380433221788 zmer.rvo@gmail.com http://www.zhedu.vn.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
331 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
10.02.2017 14:39 - 17.02.2017 14:44
Період прийому пропозицій:
10.02.2017 14:39 - 27.02.2017 14:44
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин А-92
Кількість
2500 літр
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017
паливо дизельне
Кількість
13500 літр
Період постачання
20.03.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Сергій Кругляк +380967437722 skruhlyak@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, Київська область, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька 15-17/18
Початкова пропозиція
331 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
331 240.00 UAH з ПДВ
Документи
21
Скарги
0