• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги по виготовленню технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) розташованих на території Славської селищної ради Сколівського району Львівської області для ведення лісового господарства

категорія замовника- п.3 ч.4 ст. 2 Закону. Мова підготовки тендерної пропозиції - українська. Місце виконання - згідно технічної специфікації. Умови забезпечення тендерної пропозиції відповідно до ч. 2 Розділу 3 Тендерної документації

Торги відмінено

3 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер: 9be6c5c47ae24b1c910e14fa935f717c
Внутрішній номер закупівлі: 6086883
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-28-003722-b   
Замовник: Славське дочірнє лісогосподарське підприємство ЛГП «Галсільліс»
Контактна особа: Василь Миколайович Матіїв +380677114643 slzakupki.galsillis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 15 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 70 000.00 UAH
Період уточнення: 28.08.2020 14:38 - 15.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 28.08.2020 14:38 - 25.09.2020 00:00
Аукціон: 25.09.2020 13:40 - 25.09.2020 14:01
Період кваліфікації: з 25.09.2020 14:01
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги по виготовленню технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) розташованих на території Славської селищної ради Сколівського району Львівської області для ведення лісового господарства
Код ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженерії
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 82660, Україна, Львівська область, смт.Славське, ВУЛИЦЯ УСТИЯНОВИЧА, будинок 10 На карті

Інформація про скасування

Номер: 9cbb4994db4e442a905380fe15112abe
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відповідно до п.9 ч. 2 ст. 21 Закону України "Про публічні закупівлі" Оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити наступну інформацію: умови надання забезпечення тендерних пропозицій. Однак, в оголошенні до даної закупівлі не зазначені умови забезпечення тендерних пропозицій, лиш посилання на умови Тендерної документації, тому її слід відмінити. Відповідно до ч. 4 ст. 23 Закону України "Про публічні закупівлі", Технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробник
Період оскарження: 09.10.2020 19:02 - 20.10.2020 00:00
Дата опублікування: 09.10.2020 19:02
Дата виконання: 20.10.2020 00:01
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ГЕОАРХ ПРОЕКТ

Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 2 900 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 59
Скарги 0
ПП "РІГА"
Початкова пропозиція 2 450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 899 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 16
Скарги 0