-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електромонтажні роботи:Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, аварійного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень (в подальшому ПБЗ) в приміщеннях Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівської міської ради Донецької області, за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, буд.13
Тендер Prozorro UA-2020-08-28-003144-b
Торги не відбулися
470 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 350.00 UAH
Номер:
ddcad6503bf84085b2578ea881b2104b
Внутрішній номер закупівлі:
6085756
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-28-003144-b
Замовник:
КП "Управління освіти міської ради м.Костянтинівки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142879
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, пр-т Ломоносова, 150
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Свистунов +380660158158 gorodok.kn@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
470 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 350.00 UAH
Період уточнення:
28.08.2020 13:58 - 03.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2020 13:58 - 13.09.2020 00:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електромонтажні роботи:Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, аварійного освітлення шляхів евакуації та сходових клітин, системи оповіщення про пожежу та передачі тривожних повідомлень (в подальшому ПБЗ) в приміщеннях Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівської міської ради Донецької області, за адресою: Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Ціолковського, буд.13
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2020 - 30.10.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СФЕРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32270622
-
Контактна особа:
Кристина Свинчук +380676220523,+380503260789 32270622@i.ua
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВА/ПРОВУЛОК ТИХИЙ, будинок 42/12
Початкова пропозиція
460 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
460 000.00 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0