-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Обладнання для харчоблоків шкільних їдалень закладів освіти
Тендер Prozorro UA-2020-08-27-002205-b
Завершена
1 307 225.50
UAH з ПДВ
Номер:
ec4284a30b574b5fae65c1034eea2bde
Внутрішній номер закупівлі:
6076013
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-27-002205-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, Сокальський район, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Орися Олегівна 093-734-24-68 centrosvitasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Умова застосування переговорної процедури закупівлі - cт. 40, ч 2 п.1 Якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання переговорної процедури закупівлі: Замовником двічі було відмінено закупівлю у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (закупівля 1 - UA-2020-07-17-005123-с , закупівлю 2 - UA-2020-08-03-000469-с)
Очікувана вартість:
1 307 225.50 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для харчоблоків шкільних їдалень закладів освіти
Кількість
112 штуки
Період постачання
до 15.09.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ
Оскарження: 27.08.2020 17:13 - 07.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41879354
-
Контактна особа:
МХІТАРЯН САМВЕЛ МИХАЙЛОВИЧ +380673068150
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ КАФЕДРАЛЬНА, будинок 4-А
Оскарження: 27.08.2020 17:13 - 07.09.2020 00:00
Ціна пропозиції
1 307 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2020 17:13
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
bf01a228248445048b875cca078d69ea
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-27-002205-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41879354
-
Контактна особа:
МХІТАРЯН САМВЕЛ МИХАЙЛОВИЧ +380673068150
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ КАФЕДРАЛЬНА, будинок 4-А
Номер договору:
03-12/21
Сума договору:
1 307 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 089 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
11.09.2020 00:00
Статус:
Підписаний