• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

природний газ

Завершена

550 025.52 UAH з ПДВ
Номер: 025c1d4f7120465ba83582bb95fbeeed
Внутрішній номер закупівлі: 603078
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-02-000928-b   
Замовник: Високопільська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради
Контактна особа: Оксана Бец +38023521219 erudycija@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником двічі було оголошено тендер в електронній системі закупівель з метою придбання природного газу протягом 2017 року за № UA-2016-11-28-000967-a та за №UA-2016-12-14-001564-b. Проте двічі процедуру відкритих торгів було відмінено автоматично електронною системою закупівель на підставі абз. 5 частини першої ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII зі змінами у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: звіти про результати проведення процедури №UA-2016-11-28-000967-a від 14.12.2016 року та №UA-2016-12-14-001564-b від 30.12.2016 року.
Очікувана вартість: 550 025.52 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 53 тисяча кубічних метрів
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 74000, Україна, Херсонська область, смт. Високопілля, вул. Червоноармійська, буд. 51 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонрегіонгаз»

Оскарження: 02.02.2017 11:56 - 13.02.2017 00:00
Ціна пропозиції 550 025.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2017 12:01
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 3d74bec9186740bb929c05d177e9c0ff
Ідентифікатор договору: UA-2017-02-02-000928-b-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонрегіонгаз»
Номер договору: 3-7484Б-РГ
Сума договору: 550 025.52 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 22.02.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 22.02.2017 14:00
Статус:
Підписаний
pdf
ДОГОВІР.pdf
p7s
sign.p7s