-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для їдальні (харчоблоку) Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 Мелітопольської міської ради Запорізької області
Тендер Prozorro UA-2020-08-21-008096-a
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження: 72313, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Осипенко,96. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова, з урахуванням вимог пункту 7 розділу І тендерної документації. Інформація про розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій - згідно умов тендерної документації.
Завершена
885 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 427.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 427.75 UAH
Номер:
a30d13146bba43f1a262941f1ca4d999
Внутрішній номер закупівлі:
6023545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-21-008096-a
Замовник:
Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02136092
-
Адреса:
72313, Україна, Запорізька область, Місто Мелітополь, Вулиця Осипенко, 96
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Джаним Микола Степанович +380619444339 elektronizakupivli@mail.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
885 550.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 427.75 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
26 000.00 UAH
Період уточнення:
21.08.2020 16:18 - 28.08.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2020 16:18 - 07.09.2020 10:00
Аукціон:
08.09.2020 11:28 - 08.09.2020 11:49
Період кваліфікації:
08.09.2020 11:49 - 10.09.2020 13:57
Період завантаження договору:
10.09.2020 13:57 - 30.09.2020 13:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений товар здійснюється Покупцем протягом 90 календарних днів після його фактичного отримання Покупцем на підставі виставлених рахунків – фактур та накладних наданих за окремою адресою поставки, шляхом переводу коштів на рахунок Постачальника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піч пароконвекційна (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Сковорода перекидна (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Плита конфоркова (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Плита конфоркова індукційна (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Котел (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Лінія роздавальна в комплекті (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Камера низькотемпературна (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Шафа холодильна середньотемпературна (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
3 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Машина очищення овочів (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
М'ясорубка (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Машина універсальна кухонна (привод) в комплекті (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Міксер планетарний (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Тістомісильна машина (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Універсальна посудомийна машина в комплекті (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Ванна мийна 900х700х850 (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Ванна мийна 1000х700х850 (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Ванна мийна 1200х700х850 (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Стіл з мийними ваннами 2320х600х850 (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Стіл з мийними ваннами 1070х600х850 (Джерела фінансування закупівлі: кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, кошти місцевого бюджету (співфінансування))
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
72318, Україна, Запорізька область, місто Мелітополь, вул. Гризодубової, 54
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАРАЄВ СТАНІСЛАВ ЮРІЙОВИЧ
Оскарження: 10.09.2020 13:57 - 21.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3148912310
-
Контактна особа:
Караєв Станіслав 380671926918 SKIFPROM@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 72304, Запорізька обл., місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ СКІФСЬКА, будинок 11
Оскарження: 10.09.2020 13:57 - 21.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
885 060.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
885 060.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.09.2020 13:57
Документи
14
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ПЕТРОВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3119508816
-
Контактна особа:
Петров Сергей +380990558780 FFOMINZP@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 70500, Запорізька обл., Оріхівський район, місто Оріхів, ПРОВУЛОК ВОЙКОВА, будинок 4
Початкова пропозиція
885 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
885 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e2f369df5494d2992cbada962e0d4b7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-21-008096-a-a1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАРАЄВ СТАНІСЛАВ ЮРІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3148912310
-
Контактна особа:
Караєв Станіслав 380671926918 SKIFPROM@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 72304, Запорізька обл., місто Мелітополь, ВУЛИЦЯ СКІФСЬКА, будинок 11
Номер договору:
536
Сума договору:
885 060.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
22.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний