• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

М'ясопродукти

Завершена

696 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c7eb8eb28dbd42479a1cf290b5064715
Внутрішній номер закупівлі: 6022513
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-21-007553-a   
Замовник: Відділ освіти Вишгородської районної державної адміністрації
Контактна особа: Вікторія Добровольська +380459654548 vishgorodosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40
Очікувана вартість: 696 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясопродукти
Код ДК 021:2015: 15130000-8 М’ясопродукти
Кількість 5165 кілограм
Період постачання до 24.12.2020
Місце постачання 07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, Навчальні заклади Вишгородського району На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ"

Оскарження: 21.08.2020 15:47 - 01.09.2020 00:00
Ціна пропозиції 550 728.42 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2020 15:47
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: e30dd4c520104f1db815fe9f394da227
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-21-007553-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ"
Номер договору: 281/187
Сума договору: 550 728.42 UAH з ПДВ
Сума договору: 458 940.35 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 01.09.2020 08:30
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 281-187.pdf
p7s
sign.p7s