-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Вогнегасники)
Тендер Prozorro UA-2020-08-20-009162-a
Завершена
59 704.08
UAH без ПДВ
Номер:
d09b60cecfb64e43b6088bee0132ef33
Внутрішній номер закупівлі:
6007696
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-20-009162-a
Замовник:
філія «Енергозбут» акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Станіславович Остринський +30444653514 ostrynskyi@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відкриті торги для даної закупівля проводилися двічі: номера оголошень UA-2020-06-24-007574-a від 24.06.2020 та UA-2020-07-16-0006202-c від 16.07.2020. Торги не відбулися із-за відсутності Учасників.
Тому, пропонується застосувати переговорну процедуру для закупівлі 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Вогнегасники).
Підстава для застосування пререговорної процедури: п.2 ч. 1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» - Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Також, до філії надійшов лист-звернення від 11.08.2020 №ЕЕЦ-10/2371 від ФОП ШУМИЛО ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ щодо можливості постачання вогнегасників та участі в переговорній процедурі.
Тому, є пропозиція запросити на переговорну процедуру представників ФОП ШУМИЛО ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ, адреса: 03194, м. Київ, вул. бульвар Кольцова, буд. 14-Л, оф.20.
В запрошенні зазначити термін надання документів Учасником: 20.08.2020 р.
Керуючись п.2 ч. 1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» - Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом, застосувати переговорну процедуру закупівлі для закупівлі 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (Вогнегасники) та запросити на участь у переговорах учасника, а саме:
ФОП ШУМИЛО ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ, адреса: 03194, м. Київ, вул. бульвар Кольцова, буд. 14-Л, оф.20.
Очікувана вартість:
59 704.08 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює розрахунок за поставлений товар за умови наявності належним чином оформлених документів, передбачених умовами договору ( акт приймання-передачі, видаткова накладна, рахунок фактура тощо), що підтверджують отримання товару у термін відстрочки платежу 45 банківських днів з дати реєстрації Постачальником податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних у разі якщо Постачальник є платником ПДВ (якщо Постачальник не є платником ПДВ – з дати постачання Товару)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнегасники
Кількість
92 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШУМИЛО ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 20.08.2020 18:03 - 31.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3367115778
-
Контактна особа:
ШУМИЛО ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ +380503512331
-
Адреса:
03194, Україна, м. Київ, м. Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА будинок 14Л квартира 20
Оскарження: 20.08.2020 18:03 - 31.08.2020 00:00
Ціна пропозиції
57 928.34 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2020 18:03
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
78d1f56de79b4eca887f333b29f35bb9
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-20-009162-a-a1
Постачальник:
ШУМИЛО ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3367115778
-
Контактна особа:
ШУМИЛО ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ +380503512331
-
Адреса:
03194, Україна, м. Київ, м. Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА будинок 14Л квартира 20
Номер договору:
УЗ/ЕЕЦ-200908/00010
Сума договору:
57 928.34 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
08.09.2020 14:08
Статус:
Виконаний