• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з обслуговування теплового обладнання Чорноморської філії ДП «АМПУ»

Місцезнаходження замовника: Одеська область, м. Чорноморськ, вулиця Праці, будинок 6, 68001. Категорія - юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції Учасників повинні бути складені українською мовою.

Завершена

80 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Номер: 1b4ecbeda71b46a59b247fd414e882a3
Внутрішній номер закупівлі: 5995152
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-20-000625-b   
Замовник: Чорноморська філія Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” (Адміністрація морського порту Чорноморськ)
Контактна особа: Стрюков Олексій Олександрович +380486875043 o.striukov@ilk.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опаленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 80 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 400.00 UAH
Період уточнення: 20.08.2020 11:02 - 25.08.2020 23:59
Період прийому пропозицій: 20.08.2020 11:02 - 04.09.2020 23:59
Аукціон: 07.09.2020 14:31 - 07.09.2020 14:52
Період кваліфікації: 07.09.2020 14:52 - 11.09.2020 10:20
Період завантаження договору: 11.09.2020 10:20 - 01.10.2020 10:20
Умови оплати:
надання послуг - 80%
інша подія - 20%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обслуговування теплового обладнання Чорноморської філії ДП «АМПУ»
Код ДК 021:2015: 50720000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування систем центрального опалення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОБЛТЕПЛО"

Оскарження: 11.09.2020 10:20 - 22.09.2020 00:00
Початкова пропозиція 76 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
76 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2020 10:20
Документи 37
Скарги 0
ТОВ "СКБ ТЕПЛОТЕХНИКА"
Початкова пропозиція 80 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
80 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 22
Скарги 0

Контракти

Номер: 35ef83a41b6d46b0970c22f74719664c
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-20-000625-b-b1
Постачальник: ТОВ "ОБЛТЕПЛО"
Номер договору: 138-в-чф-20
Сума договору: 76 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.09.2020 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 25.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
138-в-чф-20.pdf
p7s
sign.p7s