• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Шкільні меблі (комплект шкільних меблів (одномісна парта і стілець)

Завершена

242 513.50 UAH без ПДВ
Номер: 93e4f3acf4804212a5badba173eaefd1
Внутрішній номер закупівлі: 5990867
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-19-005666-c   
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 65 м. Львова
Контактна особа: Авдеєнко Ольга Степанівна +380322670571 szsh65lviv@gmail.com http://65school.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 10.07.2020 року Замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2020-07-10-003635-b. Проте станом на 26.07.2020 р. було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 27.07.2020 р. Замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2020-07-27-001460-a. Проте, знову ж таки, станом на 11.08.2020 р. було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі «ДК 021:2015: 39000000-2 Меблі (у тому числі офісні меблі), меблево-декоративні вироби, побутова техніка (крім освітлювального обладнання) та засоби для чищення, 39100000-3 Меблі, 39160000 – 1 Шкільні меблі (комплект шкільних меблів (одномісна парта і стілець)» через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч. 2 ст. 40 «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість: 242 513.50 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі (комплект шкільних меблів (одномісна парта і стілець)
Код ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Кількість 206 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 79052, Україна, Львівська область, Львів, вул. Роксоляни, 35 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Карп'як Ігор Романович

Оскарження: 20.08.2020 10:01 - 31.08.2020 00:00
Ціна пропозиції 242 050.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2020 10:01
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: be872270ceba43db9b917588d714adc5
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-19-005666-c-a1
Постачальник: ФОП Карп'як Ігор Романович
Номер договору: 27
Сума договору: 242 050.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 01.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
docx
звіт про виконання договору меблі НУШ.docx
p7s
sign.p7s