-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-02-01-002776-b
Природний газ
Завершена
1 485 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bca9610372914892b4f8e17c87be534c
Внутрішній номер закупівлі:
599062
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-01-002776-b
Замовник:
Відділ освіти Теребовлянської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146038
-
Адреса:
48100, Україна, Тернопільська область, Теребовля, Тернопільська область, м. Теребовля, вул.Франка, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Назар Русланович +380355121693 osvita_trb@ukr.net http://terosvita.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
У зв’язку з тим, що було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників єдиною можливою процедурою закупівлі природного газу для забезпечення потреб закладів освіти району у 2017 році, відповідно до статті п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про Публічні закупівлі» (далі – Закон), є закупівля шляхом застосування переговорної процедури закупівлі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристик, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
1 485 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
140625 тисяча кубічних метрів
Період постачання
20.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
48100, Україна, Тернопільська область, Навчальні заклади відділу освіти Теребовлянської РДА, м.Теребовля
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Теренопільоблгаз"
Оскарження: 01.02.2017 16:57 - 12.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39555103
-
Контактна особа:
Ощипок Василь Федорович +380352-52-01-31 oblikgaz@gmail.com
-
Адреса:
46006, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, м.Тернопіль вул.Чернівецька буд.54А
Оскарження: 01.02.2017 16:57 - 12.02.2017 00:00
Ціна пропозиції
1 485 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2017 17:02
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
2248ea92ce094d149105af27f5408014
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-01-002776-b-b1
Постачальник:
ТОВ "Теренопільоблгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39555103
-
Контактна особа:
Ощипок Василь Федорович +380352-52-01-31 oblikgaz@gmail.com
-
Адреса:
46006, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, м.Тернопіль вул.Чернівецька буд.54А
Номер договору:
28/17
Сума договору:
1 485 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.02.2017 16:39 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
22.02.2017 16:39
Статус:
Підписаний