-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 15530000-2 Вершкове масло (вершкове масло із різним вмістом жиру)
Тендер Prozorro UA-2017-02-03-002064-b
Вершкове масло селянське з масовою часткою жиру від 72,5 % до 79,9 %
Торги не відбулися
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
bb9023b7ae4447b9936afa2a33d4f291
Внутрішній номер закупівлі:
598724
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-03-002064-b
Замовник:
Київський національний торговельно-економічний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
01566117
-
Адреса:
02156, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ, вул. Кіото, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лосіцька Марина +380445442205 LOSITSKA@KNTEU.KIEV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
600.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2017 18:36 - 12.02.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2017 18:36 - 22.02.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло селянське з масовою часткою жиру від 72,5 % до 79,9 %
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
15.03.2017 - 31.08.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКА ПРОМИСЛОВО-ЛОГІСТИЧНА ГРУПА ЗИСК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39530314
-
Контактна особа:
Дмитрий Калиущенко +380442239039 uilg22@uilg.com.ua
-
Адреса:
04080, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛІВСЬКА, будинок 69 "В", офіс 618
Початкова пропозиція
109 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
109 980.00 UAH з ПДВ
Документи
2
Скарги
0