-
Переговорна процедура
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району)
Тендер Prozorro UA-2020-08-18-003608-a
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Завершена
308 940.00
UAH без ПДВ
Номер:
64b91dad83ef449f852fcaf6eade1e6e
Внутрішній номер закупівлі:
5962969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-18-003608-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609737
-
Адреса:
71700, Україна, Запорізька область, Токмак, вулиця Центральна, 27,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгеній Івашко +30617845733, +380617844463 ku2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району) (ідентифікатори закупівель: UA-2020-07-13-000742-a; UA-2020-07-29-000302-a) та відмінено через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість:
308 940.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴308 940.00 ДК 021:2015 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування (Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району)