-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Офісні меблі різні
Тендер Prozorro UA-2020-08-17-002679-c
Джерело фінансування закупівлі: кошти Державного бюджету України Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції наведена у тендерній документації Назва товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі: 1. Шафа для документів з полицями двох дверна (тип 1). 2. Шафа для документів з полицями двох дверна (тип 2) 3. Антресоль двох дверна для документів 4. Тумба з дверцятою МДФ Код товару, визначений згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: 1. 39132006-6 – Шафи-картотеки 2. 39132006-6 – Шафи-картотеки 3. 39132100-7 Пенали-картотеки 4. 39132100-7 Пенали-картотеки
Торги не відбулися
1 475 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 14 750.00 UAH
Номер:
1baf9a869ed745f8a5748ffe8c694dae
Внутрішній номер закупівлі:
5949398
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-17-002679-c
Замовник:
Національний університет біоресурсів і природокористування України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493706
-
Адреса:
03041, Україна, Київська область, Київ, Героїв Оборони, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ільдус Ібатуллін Ібатуллович 380445278930 tender13@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 475 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 750.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
40 000.00 UAH
Період уточнення:
17.08.2020 14:30 - 23.08.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2020 14:30 - 02.09.2020 10:00
Аукціон:
03.09.2020 14:16 - 03.09.2020 14:37
Період кваліфікації:
03.09.2020 14:37 - 14.09.2020 22:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата проводиться протягом 10 (десяти) банківських днів після поставки
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Офісні меблі різні
Кількість
600 штуки
Період постачання
до 30.09.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Розком
Оскарження: 09.09.2020 16:53 - 20.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32210799
-
Контактна особа:
менеджер 044 500 6283 INFO@ROZKOM.COM.UA http://www.rozkom.com.ua
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, Ірпінь, Київська обл., місто Ірпінь, селище міського типу Коцюбинське, ВУЛИЦЯ ПОНОМАРЬОВА, будинок 17
Оскарження: 09.09.2020 16:53 - 20.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 474 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 419 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.09.2020 16:53
Документи
31
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ МАРІЯНКО АЛЬОНА АНАТОЛІЇВНА
Оскарження: 14.09.2020 22:31 - 25.09.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3416909462
-
Контактна особа:
Маріянко Альона 380960391491 FOPMARIIANKOAL@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 21018, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ МИКОЛАЇВСЬКА, будинок 21, квартира 50
Оскарження: 14.09.2020 22:31 - 25.09.2020 00:00
Початкова пропозиція
1 450 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 420 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.09.2020 22:31
Документи
31
Скарги
0