-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-02-07-001689-c
Завершена
656 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
634a7e441a934724bf2349c335289c79
Внутрішній номер закупівлі:
594659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-07-001689-c
Замовник:
Відділ освіти Немирівської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141414
-
Адреса:
22800, Україна, Вінницька область, Немирів, пров Некрасова 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ємець Наталя Василівна +380433121759 nem_kz_hozgrup@ukr.net http://osvitanemirov.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Згідно п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону замовник має право як виняток застосувати переговорну процедуру закупівлі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.01 р. № 1729 «Про забезпечення споживачів природним газом», Учасник здійснює постачання природного газу для потреб установ і організацій, що фінансуються з державного та місцевих бюджетів та має ліцензію на постачання природного газу. Тендерним комітетом відділу освіти Немирівської райдержадміністрації двічі була розпочата процедура закупівлі відкриті торги. Двічі торги було відмінено на підставі абзацу 4 ч.1 ст.31 Закону, а саме: «замовник відміняє торги за умови подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій». Враховуючи зазначене, а також необхідність забезпечення температурного режиму в осінньо-зимовий період в приміщенні, Замовнику необхідно здійснити закупівлю товару по предмету закупівлі «Природний газ» за переговорною процедурою закупівлі відповідно до п. 4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: «переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».
Очікувана вартість:
656 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
74000 метри кубічні
Період постачання
21.02.2017 - 31.05.2017
Місце постачання
22800, Україна, Вінницька область, Немирівський район, Загальноосвітні навчальні заклади
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 08.02.2017 16:17 - 19.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Чубатенко Галина Луківна (0432) 68-87-60
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, провулок Костя Широцького, 24
Оскарження: 08.02.2017 16:17 - 19.02.2017 00:00
Ціна пропозиції
655 996.74 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.02.2017 16:22
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0726dd248c2547dfa57588d3a4241315
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-07-001689-c-c1
Постачальник:
ТОВ "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39593306
-
Контактна особа:
Чубатенко Галина Луківна (0432) 68-87-60
-
Адреса:
21012, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, провулок Костя Широцького, 24
Номер договору:
1141023ХВІЕВ027
Сума договору:
655 996.74 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.02.2017 16:23 - 31.05.2017 23:59
Дата підписання:
21.02.2017 16:23
Статус:
Підписаний