-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
деревна гранула із соснових порід d 8 мм
Тендер Prozorro UA-2020-08-17-000701-a
Торги не відбулися
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
Номер:
da99fcaa9f19407b85c49f04de652d1d
Внутрішній номер закупівлі:
5941532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-17-000701-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОСКІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43186863
-
Адреса:
64340, Україна, Харківська область, с. Оскіл, ВУЛИЦЯ СЛОБІДСЬКА, будинок 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кіт Олександр Григорович 0574355116 DARAGAN19@I.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 800.00 UAH
Період уточнення:
17.08.2020 09:45 - 30.08.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2020 09:45 - 09.09.2020 11:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється протягом 30 календарних днів з дати підписання обома Сторонами видаткових документів (видаткових накладних, актів прийому – передачі та ін.).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
деревна гранула із соснових порід d 8 мм
Кількість
150 тонни
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
64340, Україна, Харківська область, с. Оскіл, вулиця Слобідська, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Федченко Світлана Дмитрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2656200869
-
Контактна особа:
Федченко Світлана Дмитрівна +380996540120 fedchenko09@ukr.net
-
Адреса:
64340, Україна, Харківська область, c.Оскіл, вул.Набережна 15/А
Початкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
480 000.00 UAH з ПДВ
Документи
11
Скарги
0