-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт (заміна вікон) Теофіпольської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Теофіпольської районної ради Хмельницької області»
Тендер Prozorro UA-2020-08-14-004341-c
Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону: 0,5 %, Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: не вимагається, Оцінка пропозицій здійснюється на основі критерію «ЦІНА».;, Категорія замовника: п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі»
Завершена
835 786.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 178.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 178.93 UAH
Номер:
fed5d3cb160e445395815aa8b17b8438
Внутрішній номер закупівлі:
5938784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-14-004341-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40173927
-
Адреса:
30600, Україна, Хмельницька область, смт Теофіполь, вулиця Небесної сотні, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бабик Роман Анатолійович +380384430216 osvitateof@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
835 786.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 178.93 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
14.08.2020 18:05 - 20.08.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2020 18:00 - 31.08.2020 18:00
Аукціон:
01.09.2020 14:41 - 01.09.2020 15:02
Період кваліфікації:
01.09.2020 15:02 - 08.09.2020 17:22
Період завантаження договору:
08.09.2020 17:22 - 28.09.2020 17:22
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗамовник здійснює платежі за виконані роботи на підставі підписаних актів приймання виконаних будівельних робіт (ПФ № КБ-2в), інших актів та довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати (ПФ № КБ-3) протягом семи банківських днів після надходження коштів з бюджету на реєстраційний рахунок Замовника.;
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт (заміна вікон) Теофіпольської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Теофіпольської районної ради Хмельницької області»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
30601, Україна, Хмельницька область, Теофіпольський р-н,, смт. Теофіполь, вул. Юності, 8
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП БУД ЕЛІТ МОНТАЖ
Оскарження: 08.09.2020 17:22 - 10.09.2020 17:22
×
-
Код ЄДРПОУ:
42888642
-
Контактна особа:
Басок Олександр Сергійович +380979394424 budelitgroup@ukr.net https://budelit.com.ua/
-
Адреса:
29025, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Курчатова, будинок 6/2а, офіс 9
Оскарження: 08.09.2020 17:22 - 10.09.2020 17:22
Початкова пропозиція
827 861.07 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
794 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.09.2020 17:22
Документи
39
Скарги
0
ПП "Справжня імперія вікон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37604944
-
Контактна особа:
Віталій Кратюк +380674117779,+380674102840,+380961745125,+380412480220 imp-vik@ukr.net
-
Адреса:
10031, Україна, Житомирська область, м. Житомир, ВУЛИЦЯ КРОШЕНСЬКА, будинок 38, квартира 90
Початкова пропозиція
834 000.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
795 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
70617cd7fc9f44099c8717140a8e7ed8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-14-004341-c-a1
Постачальник:
ПП БУД ЕЛІТ МОНТАЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42888642
-
Контактна особа:
Басок Олександр Сергійович +380979394424 budelitgroup@ukr.net https://budelit.com.ua/
-
Адреса:
29025, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Курчатова, будинок 6/2а, офіс 9
Номер договору:
101
Сума договору:
794 990.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
11.09.2020 00:00
Статус:
Виконаний