-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2017-02-07-001612-a
газове паливо (природний газ)
Завершена
1 269 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
944edba47f9c4760878ef89c864fdb18
Внутрішній номер закупівлі:
593171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-07-001612-a
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34844679
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Грюнвальдська, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Розметанюк Наталія Романівна 380974888625 tkjustif@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників
Очікувана вартість:
1 269 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
143457 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
76000, Україна, Івано-Франківська область, органи та юстиції в Івано-Франківській області, органи та юстиції в Івано-Франківській області
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ»
Оскарження: 07.02.2017 18:50 - 18.02.2017 00:00
×
-
Ідентифікатор:
XM-EORI 39595350
-
Контактна особа:
Цимбаліста О.С. 380342725262 olena.tsymbalista@ifgaszbut.104.ua
-
Адреса:
76010, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Ленкавського,20
Оскарження: 07.02.2017 18:50 - 18.02.2017 00:00
Ціна пропозиції
1 269 496.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.02.2017 18:56
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
04f693a803bc4b0fb771549ad7f924e3
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-07-001612-a-c1
Постачальник:
ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ»
×
-
Ідентифікатор:
XM-EORI 39595350
-
Контактна особа:
Цимбаліста О.С. 380342725262 olena.tsymbalista@ifgaszbut.104.ua
-
Адреса:
76010, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Ленкавського,20
Номер договору:
№11410YNGIVS027/45
Сума договору:
1 269 496.28 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
20.02.2017 15:00
Статус:
Підписаний