-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 : 09110000-3- Тверде паливо(вугілля кам’яне ДГ 50-100, або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2017-01-19-000481-c
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
0f7a06acc9214ad8883432e1b389fd76
Внутрішній номер закупівлі:
591930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-19-000481-c
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту Петриківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
23641836
-
Адреса:
51800, Україна, Дніпропетровська область, Петриківський район, с.м.т Петриківка ,вул.Гончара,3,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Данильченко Тетяна Валентинівна +380563424794 rono_petrik@i.ua http://rvo-petr.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 350.00 UAH
Період уточнення:
19.01.2017 16:43 - 26.01.2017 16:48
Період прийому пропозицій:
19.01.2017 16:43 - 05.02.2017 16:48
Аукціон:
06.02.2017 13:51 - 06.02.2017 14:18
Період кваліфікації:
06.02.2017 14:18 - 09.02.2017 09:21
Період завантаження договору:
06.02.2017 14:18 - 26.02.2017 14:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015 : 09110000-3- Тверде паливо(вугілля кам’яне ДГ 50-100, або еквівалент)
Кількість
107 тонни
Період постачання
20.02.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
51840, Україна, Дніпропетровська область, смт. Курилівка, вул. Макаренка ,2
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФРЕЯ-2015"
Оскарження: 06.02.2017 14:18 - 20.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39889761
-
Контактна особа:
Ірина Миколаївна +380990545333 f10072015@mail.ru
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Садовніченка, буд.12, кв. 27
Оскарження: 06.02.2017 14:18 - 20.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
246 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.02.2017 09:21
Документи
19
Скарги
0
Приватне підприємство "ВОСТОКСЕРВIС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30669408
-
Контактна особа:
Крючков Артур Геннадьевич +380508606051 artur-2000@ukr.net
-
Адреса:
51400, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ, ПАВЛОГРАД, ВУЛ. ДНІПРОВСЬКА, БУД. 249
Початкова пропозиція
265 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
243 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
ФОП "ГУЗЬ ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3033302438
-
Контактна особа:
Виталий Гузь +380990545333 guz303330@mail.ru
-
Адреса:
51452, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, село В'язівок,, ВУЛ. І- НАБЕРЕЖНА, будинок 1
Початкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
727bcad2e77146b3b5349fce5cba3534
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-19-000481-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ФРЕЯ-2015"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39889761
-
Контактна особа:
Ірина Миколаївна +380990545333 f10072015@mail.ru
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Садовніченка, буд.12, кв. 27
Номер договору:
10/2
Сума договору:
242 050.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.02.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
20.02.2017 00:00
Статус:
Підписаний