• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код СРV 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь. Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в м.Молочанськ Токмацького района, Запорізької області (ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт»)

Торги відмінено

820 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 100.00 UAH
Номер: 3d0dadbd18ba46be8965b9884bdc65e4
Внутрішній номер закупівлі: 5884054
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-11-006048-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МОЛОЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Рожко Тетяна 380975742179 BUXGALTER_VK_MOLOCHANSK@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 820 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 100.00 UAH
Період уточнення: 11.08.2020 15:13 - 06.09.2020 17:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2020 15:13 - 16.09.2020 17:00
Аукціон: з 17.09.2020 12:50
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник", код СРV 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь. Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шевченка в м.Молочанськ Токмацького района, Запорізької області (ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт»)
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 71716, Україна, Запорізька область, Молочанськ, вул.Шевченка На карті

Інформація про скасування

Номер: 537e009517084149a1403cf743603fdf
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Враховуючи рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 11.09.2020 року №17097-р/пк-пз/, в якому Виконавчий комітет Молочанської міської ради зобов’язано скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю "ЮНІЯ-ТРАНС" за процедурою закупівлі — "ДК 021:2015:45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг,аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь", оголошення № UA-2020-07-03-000626-c.
Період оскарження: 16.09.2020 11:33 - 27.09.2020 00:00
Дата опублікування: 16.09.2020 11:33
Дата виконання: 27.09.2020 00:03
Статус:
Виконано