• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

послуги з перевезення лісопродукції

Торги не відбулися

2 353 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 532.00 UAH
Номер: 51ec80791b91402a8722160f0a3e34fc
Внутрішній номер закупівлі: 587705
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-03-000208-c   
Замовник: ДП Крижопільське лісове господарство
Контактна особа: Ковпак Володимир Васильович +380434021460 liskr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60200000-0 Послуги із залізничних перевезеньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 2 353 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 23 532.00 UAH
Період уточнення: 03.02.2017 10:13 - 10.02.2017 10:18
Період прийому пропозицій: 03.02.2017 10:13 - 20.02.2017 10:18

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення лісопродукції
Код ДК 021:2015: 60200000-0 Послуги із залізничних перевезень
Кількість 15000 тонни
Період постачання 20.03.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 24600, Україна, Вінницька область, смт. Крижопіль, вул. Куйбишева, 84 На карті