• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Прокат сталевий круглий кл А240С діаметр 12 мм (з катанки)

Завершена

57 870.00 UAH з ПДВ
Номер: f581ebd1bd7b468fb202a5be6e21fde5
Внутрішній номер закупівлі: 5870238
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-08-10-006841-a   
Замовник: ДП "Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№98)"
Контактна особа: Кучер Іван Олександрович +380384040814 BUHV98@kvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 14620000-3 СплавиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Державним підприємством «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 98)» 13.02.2020 року оголошено відкриті торги по предмету закупівлі Код ДК 021-2015 (CPV) - 14620000-3 Сплави , а саме: • Прокат сталевий круглий кл А240С діаметр 12мм (з катанки) для потреб на 2020 рік, загальною сумою: 44580,00 (сорок чотири тисячі п’ятсот вісімдесят) грн.. 00 коп. в т.ч. ПДВ, однак вищевказані закупівлі не відбулась. 03.03.2020 року державним підприємством «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 98)» повторно оприлюднено на електронному майданчику закупівель відкриті торги по предмету закупівлі Код ДК 021-2015 (CPV) - 14620000-3 Сплави • Прокат сталевий круглий кл А240С діаметр 12мм (з катанки) Відкриті торги системою визначені, як такі, що не відбулися. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», а саме cт. 35, п 4. визначено можливість проведення переговорної процедури в зв’язку із двократною відміною тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації.
Очікувана вартість: 57 870.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Прокат сталевий круглий кл А240С діаметр 12 мм (з катанки)
Код ДК 021:2015: 14622000-7 Сталь
Кількість 3 тонни
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 30430, Україна, Хмельницька область, с.Климентовичі, - На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Павлюк Павло Маркович

Оскарження: 10.08.2020 16:28 - 21.08.2020 00:00
Ціна пропозиції 57 870.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2020 16:28
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 179fcc12f8d14ec3a7989719f47a9709
Ідентифікатор договору: UA-2020-08-10-006841-a-a1
Постачальник: ФОП Павлюк Павло Маркович
Номер договору: К-10
Сума договору: 57 870.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 48 255.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 25.08.2020 00:00
Статус:
Розірваний
Договір
p7s
sign.p7s