-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
обладнання для кабінету "Захист Вітчизни"
Тендер Prozorro UA-2020-08-10-004434-a
Завершена
268 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
87cce35dc40643a9952f842660b230a2
Внутрішній номер закупівлі:
5865947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-10-004434-a
Замовник:
КЗ "Новоолександрівський НВК "СЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" НСР
×
-
Код ЄДРПОУ:
20274320
-
Адреса:
52070, Україна, Дніпропетровська область, с. Новоолександрівка, вул. Паркова, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Романчук +380988949595 naschool.zakypki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до статті 40 Закону україни "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015р. №922 VІІІ(у новій редакції від 19.04.2020р.) п.2 абз.1 (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначених цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість:
268 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнання для кабінету "Захист Вітчизни"
Кількість
44 штуки
Період постачання
24.08.2020 - 15.09.2020
Місце постачання
52070, Україна, Дніпропетровська область, Новоолександрівка, вул.Паркова,1а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРДИДАКТИК"
Оскарження: 10.08.2020 14:16 - 21.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42366394
-
Контактна особа:
Порохняч І.А. +380967596643
-
Адреса:
61176, Україна, Харківська область, місто Харків, Немишлянський район ВУЛИЦЯ КРАСНОДАРСЬКА будинок 179-Б квартира 112
Оскарження: 10.08.2020 14:16 - 21.08.2020 00:00
Ціна пропозиції
268 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2020 14:16
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
83b5cc93a65a43ea9038bd5c0dd3f086
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-10-004434-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРДИДАКТИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42366394
-
Контактна особа:
Порохняч І.А. +380967596643
-
Адреса:
61176, Україна, Харківська область, місто Харків, Немишлянський район ВУЛИЦЯ КРАСНОДАРСЬКА будинок 179-Б квартира 112
Номер договору:
156
Сума договору:
268 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
223 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
27.08.2020 08:00
Статус:
Виконаний