-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Тонер-картридж)
Тендер Prozorro UA-2020-08-07-000845-a
Торги не відбулися
20 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 200.00 UAH
Номер:
3d7760245cfc4a058a056ffc536c3e2c
Внутрішній номер закупівлі:
5843611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-07-000845-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32348604
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 32-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Біленчук +380442346566 nataliia.bilenchuk@kizv.gov.ua https://kizv.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
20 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200.00 UAH
Період уточнення:
07.08.2020 09:38 - 13.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2020 09:38 - 23.08.2020 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться Покупцем на підставі частини першої статті 49 Бюджетного кодексу України у національній валюті України в безготівковій формі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тонер-картридж
Кількість
42 штуки
Період постачання
до 20.12.2020