-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа №80" Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125.(Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій)
Тендер Prozorro UA-2020-08-06-008014-a
Завершена
197 521.00
UAH з ПДВ
Номер:
4dc6e161e7f548ac8dc40bd1eaa634aa
Внутрішній номер закупівлі:
5840454
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-06-008014-a
Замовник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Драчко +380952431013,+380567653953 oksanad80@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
197 521.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт із заміни вікон та дверей на металопластикові в Комунальному закладі освіти "Середня загальноосвітня школа №80"
Дніпровської міської ради", за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31, проект №125.(Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 28.08.2020
Місце постачання
49041, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Комбрига Петрова,31
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АБДУРАХМАНОВ РУСЛАН МУХАММАТОВИЧ
Оскарження: 13.08.2020 16:45 - 24.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2669808917
-
Контактна особа:
АБДУРАХМАНОВ РУСЛАН МУХАММАТОВИЧ +380501948325
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ 49 ГВАРДІЙСЬКОЇ ДИВІЗІЇ будинок 11-А квартира 138
Оскарження: 13.08.2020 16:45 - 24.08.2020 00:00
Ціна пропозиції
197 521.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2020 16:45
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
97a61a726f804630ab778b335890a4e8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-06-008014-a-a1
Постачальник:
АБДУРАХМАНОВ РУСЛАН МУХАММАТОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2669808917
-
Контактна особа:
АБДУРАХМАНОВ РУСЛАН МУХАММАТОВИЧ +380501948325
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ 49 ГВАРДІЙСЬКОЇ ДИВІЗІЇ будинок 11-А квартира 138
Номер договору:
1
Сума договору:
197 521.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
164 600.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
25.08.2020 12:03
Статус:
Виконаний