-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
Тендер Prozorro UA-2017-01-16-001248-b
Завершена
835 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.2% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 1.2% або 10 000.00 UAH
Номер:
04f0d64776f84c98a6c55f8c82967583
Внутрішній номер закупівлі:
583364
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-01-16-001248-b
Замовник:
КЛЕСІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40132726
-
Адреса:
34550, Україна, Рівненська область, смт Клесів, вулиця Свободи, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Міхнова +380667853632 klesivska.gromada@gmail.com http://klesivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09112000-7 Буре вугілля і торфАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
835 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
16.01.2017 16:57 - 21.01.2017 17:30
Період прийому пропозицій:
16.01.2017 16:57 - 31.01.2017 17:30
Аукціон:
01.02.2017 13:48 - 01.02.2017 14:15
Період кваліфікації:
01.02.2017 14:15 - 06.02.2017 10:49
Період завантаження договору:
01.02.2017 14:15 - 21.02.2017 14:15
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикет (брикети торфові, напівбрикети торф'яні)
×
-
NONE:
000 Класифікатор зазначений в описі закупівлі
Кількість
760 тонни
Період постачання
15.02.2017 - 30.09.2017
Місце постачання
34550, Україна, Рівненська область, Сарненський район, комунальні заклади Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Невірковець Микола Матвійович"
Оскарження: 01.02.2017 14:15 - 17.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2193324150
-
Контактна особа:
Микола Матвійович 0665657482 mukola19011960@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. БОГУНА , будинок 50
Оскарження: 01.02.2017 14:15 - 17.02.2017 00:00
Початкова пропозиція
784 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.02.2017 10:49
Документи
38
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РІВНЕЕНЕРГОПОТЕНЦІАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37246002
-
Контактна особа:
Лопушевський Юрій Олександрович 380978723957 pprep@ukr.net
-
Адреса:
33009, Україна, Рівненська область, Рівне, Князя Володимира,112м
Початкова пропозиція
835 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
722 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
0
Скарги
0
Приватне підприємство "Західпроменерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37246018
-
Контактна особа:
Марчук Віктор Юрійович 0937561823 viktor_mar@ukr.net
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, Рівне, Шпанівський, 55
Початкова пропозиція
832 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
772 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
296b39201eb54f2db659c9d2cd69fef2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-01-16-001248-b-b1
Постачальник:
ФОП "Невірковець Микола Матвійович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2193324150
-
Контактна особа:
Микола Матвійович 0665657482 mukola19011960@ukr.net
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, м. Ковель, вул. БОГУНА , будинок 50
Номер договору:
24
Сума договору:
700 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.02.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
17.02.2017 09:00
Статус:
Підписаний