-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для догляду за малюками (Підгузки)
Тендер Prozorro UA-2020-08-06-002869-c
Завершена
95 083.41
UAH з ПДВ
Номер:
dc737fadc1fe48d399d2d9ee0d71866d
Внутрішній номер закупівлі:
5833294
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-06-002869-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Мелітопольської міської ради Запорізької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38761806
-
Адреса:
72316, Україна, Запорізька область, Мелітополь, вулиця Індустріальна, будинок 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богатько Оксана 380676836524 oksana.bogatko83@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
95 083.41 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником за фактом поставки в строк до 30 банківських днів з моменту поставки на підставі накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих Small, (ТМ Dailee*)
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
1800 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Підгузки для дорослих Мedium, (ТМ Dailee*)
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
3300 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Підгузки для дорослих Large, (ТМ Dailee*)
×
-
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
Кількість
5400 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АСХОР ТРЕЙД"
Оскарження: 06.08.2020 13:47 - 17.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41755462
-
Контактна особа:
Хорошаєв Олександр Сергійович +0964414602 ashor@ukr.net
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, вул.Садова, буд.94
Оскарження: 06.08.2020 13:47 - 17.08.2020 00:00
Ціна пропозиції
95 083.41 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2020 13:47
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a31958c670c845b4a3ecba1db3767fd2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-06-002869-c-b1
Постачальник:
ТОВ "АСХОР ТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41755462
-
Контактна особа:
Хорошаєв Олександр Сергійович +0964414602 ashor@ukr.net
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, Ірпінь, вул.Садова, буд.94
Номер договору:
271
Сума договору:
95 083.41 UAH з ПДВ
Сума договору:
88 863.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
17.08.2020 13:00
Статус:
Виконаний