-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот 1: бензин марки А-95, А-92, дизельне паливо; Лот 2: оливи мастильні: М-8В, М-10Г2.
Тендер Prozorro UA-2016-12-28-000069-a
2 лоти
Завершена
822 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 280.00 UAH
мін. крок: 0% або 280.00 UAH
Номер:
b83d498252774ffc9b6b0639379e16c6
Внутрішній номер закупівлі:
582599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-28-000069-a
Замовник:
ДП "Дніпропетровське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991686
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, вул. Космічна, буд. 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ананьєва Катерина Миколаївна +380562688223 DP_Dlg@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
822 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.12.2016 10:25 - 03.01.2017 10:30
Період прийому пропозицій:
28.12.2016 10:25 - 13.01.2017 10:30
Аукціон:
16.01.2017 11:18 - 16.01.2017 16:08
Період кваліфікації:
16.01.2017 16:08 - 06.02.2017 09:20
Період завантаження договору:
16.01.2017 16:08 - 05.02.2017 16:08
Тендерна документація
- Лот №1 ₴766 000.00 бензин марки А-95, А-92, дизельне паливо
- Лот №2 ₴56 000.00 оливи мастильні: М-8В, М-10Г2