• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти

Торги не відбулися

900 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 18 000.00 UAH
Номер: e4cbe65e218949239b2cebc16fa99fa2
Внутрішній номер закупівлі: 582383
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-02-01-003051-b   
Замовник: НОВОЧОРТОРИЙСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ ТЕХНІКУМ
Контактна особа: Наташа Омельчук +380674112459 opno30@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09132000-3 БензинАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 900 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 18 000.00 UAH
Період уточнення: 01.02.2017 17:51 - 06.02.2017 19:00
Період прийому пропозицій: 01.02.2017 17:51 - 16.02.2017 19:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин
Кількість 10 тонни
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 13120, Україна, Житомирська область, Нова Чортория, Леніна 36 На карті
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо
Кількість 34 тонни
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 13120, Україна, Житомирська область, Нова Чортория, Леніна 36 На карті