-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Надання послуг з технічної підтримки транспортного порталу Е-transport.gov.ua
Тендер Prozorro UA-2020-08-05-004633-c
Торги не відбулися
400 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
0db22f9ae6de4afc8522701aea99cd81
Внутрішній номер закупівлі:
5822492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-05-004633-c
Замовник:
Державне підприємство "Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34963949
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, Київ, проспект Перемоги, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Конюшняк Вікторія 380984800436 viktoriia.koniushniak@icdc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
05.08.2020 16:38 - 10.08.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2020 16:38 - 20.08.2020 17:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Надання послуг з технічної підтримки транспортного порталу Е-transport.gov.ua»
(Код ДК 021:2015 72250000-2 «Послуги, пов’язані із системами та підтримкою»)
Кількість
4 місяць
Період постачання
01.09.2020 - 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПОГОНЕЦЬ АЛЛА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3060301580
-
Контактна особа:
Погонець Алла 380977865630, 380977865630 pohonets.alla@gmail.com
-
Адреса:
08052, Україна, Київська область, село Грузьке, ВУЛИЦЯ ЗАРІЧНА, будинок 39
Початкова пропозиція
392 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
392 000.00 UAH без ПДВ
Документи
9
Скарги
0