-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля
Тендер Prozorro UA-2017-02-07-000393-b
Торги відмінено
1 324 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 624.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 624.00 UAH
Номер:
2a4df678c58f48178e844e9edd6764f3
Внутрішній номер закупівлі:
582017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-07-000393-b
Замовник:
Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424663
-
Адреса:
67760, Україна, Одеська область, Маразліївка, Вул. Шкільна, 76 с. Маразліївка, Білгород - Дністровський район, Одеська область
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сунцова Ірина Миколаївна +380484960892 maraz.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 324 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 624.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2017 13:01 - 25.02.2017 13:06
Період прийому пропозицій:
07.02.2017 13:01 - 07.03.2017 13:06
Аукціон:
з 09.03.2017 12:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля
Кількість
368 тонни
Період постачання
04.09.2017 - 31.12.2017
Місце постачання
67760, Україна, Одеська область, с. Маразліївка, вул. Шкільна,76 с. Маразліївка Білгород - Дністровський район Одеська обл.
На карті
Інформація про скасування
Номер:
af3413a14b3a4c2daaf550b6469d8a30
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
ст 31 п.1 Замовник відміняє торги в разі:
відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів,робіт і послуг
Дата опублікування:
16.02.2017 17:10
Статус:
Виконано