-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне ДГ (13-100)
Тендер Prozorro UA-2020-08-04-004587-c
Вугілля кам’яне ДГ (13-100) - 42 тони. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної спрощеної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).
Завершена
180 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 903.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 903.00 UAH
Номер:
aba26ed36a8848ff80457cae7f0c404a
Внутрішній номер закупівлі:
5806595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-04-004587-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ШПОЛЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ШПОЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38990598
-
Адреса:
20603, Україна, Черкаська область, Шпола, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кульбаченко Руслан Анатолійович 380507339736 shpola_cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
903.00 UAH
Період уточнення:
04.08.2020 17:22 - 10.08.2020 10:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2020 17:00 - 20.08.2020 00:00
Період кваліфікації:
20.08.2020 00:04 - 27.08.2020 16:35
Період завантаження договору:
27.08.2020 16:35 - 16.09.2020 16:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату фактично поставлених товарів протягом не більше ніж 30 днів після підписання Сторонами документів, що підтверджують отримання таких товарів, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок учасника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне ДГ (13-100)
Кількість
42 тонни
Період постачання
до 31.10.2020
Місце постачання
20603, Україна, Черкаська область, Шполянський район, За адресами підпорядкованих закладів Замовнику
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП сев-сервіс 2000
Оскарження: 27.08.2020 16:35 - 31.08.2020 16:35
×
-
Код ЄДРПОУ:
31078365
-
Контактна особа:
Бондар Олена Васильовна +380472367511 sevservice2000@rambler.ru
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, Пастерівська буд. 14
Оскарження: 27.08.2020 16:35 - 31.08.2020 16:35
Початкова пропозиція
178 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
178 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2020 16:35
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
64eb58ddeeed4b79b9a68e7f53e393a6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-04-004587-c-c1
Постачальник:
ПП сев-сервіс 2000
×
-
Код ЄДРПОУ:
31078365
-
Контактна особа:
Бондар Олена Васильовна +380472367511 sevservice2000@rambler.ru
-
Адреса:
18005, Україна, Черкаська область, Черкаси, Пастерівська буд. 14
Номер договору:
№ 201
Сума договору:
156 697.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
08.09.2020 12:00
Статус:
Виконаний