-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для харчоблоків шкільних їдалень закладів освіти
Тендер Prozorro UA-2020-08-03-000469-c
Торги не відбулися
1 307 225.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 13 072.26 UAH
мін. крок: 1% або 13 072.26 UAH
Номер:
6a54108bcea24e33b598a2ff4161c9a5
Внутрішній номер закупівлі:
5779523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-03-000469-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41829167
-
Адреса:
80000, Україна, Львівська область, Сокаль, Сокальський район, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 86
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Орися Олегівна 093-734-24-68 centrosvitasokal@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 307 225.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 072.26 UAH
Період уточнення:
03.08.2020 09:25 - 08.08.2020 11:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2020 09:25 - 18.08.2020 11:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для харчоблоків шкільних їдалень закладів освіти
Кількість
112 штуки
Період постачання
до 15.09.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41879354
-
Контактна особа:
Мхітарян Самвел Михайлович +380673068150 svit.budinvest@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ КАФЕДРАЛЬНА, будинок 4-А
Початкова пропозиція
1 307 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 307 000.00 UAH з ПДВ
Документи
24
Скарги
0