• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Газ природний, скраплений або в газоподібному стані

В вартість газу має входити вартість транспортування магістральними трубопроводами

Завершена

483 317.00 UAH з ПДВ
Номер: 6190492a94744c7ab962c98a32baab98
Внутрішній номер закупівлі: 577663
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-12-21-000655-c   
Замовник: комунальний вищий навчальний заклад "Тульчинське училище культури"
Контактна особа: Борболюк Василь Афанасійович +380433522202 tulchin_kulture@ukr.net http://uatuc.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: ОБҐРУНТУВАННЯ застосування процедури закупівлі в одного учасника 1. Замовник: 1.1. Найменування: Комунальний вищий навчальний заклад «Тульчинське училище культури». 1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 02214403. 1.3. Місцезнаходження: Україна, 23600, Вінницька обл., м. Тульчин, вул. М.Леонтовича,52. 1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail): Борболюк Василь Афанасійович – секретар тендерного комітету , Вінницька область, м.Тульчин, вул. М.Леонтовича,52, тел.(04335)2-24-70, e-mail:tulchin_kulture@ukr.net 1.5. Головний розпорядник коштів або орган, до сфери управління якого належить замовник (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ): Управління культури і туризму Вінницької ОДА, код за ЄДРПОУ 33716392. 1.6. Дата прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника: 21.12.2016 р. 2. Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету. 3. Інформація про предмет закупівлі 3.1. Найменування предмета закупівлі:Природний газ-код за ДК 016:2010-06.20.1;код за ДК 021:2015 (CPV:2008) -09123000-7 . 3.2. Кількість товару, вид робіт та послуг: 54511,33 куб.м. 3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт, надання послуг:Україна,23600, Вінницька область, м.Тульчин, вул. М.Леонтовича, 52, КВНЗ «Тульчинське училище культури». 3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: з 01.січня 2017 р. по 31 грудня 2017 року. 4. Інформація про учасника процедури закупівлі: 4.1. Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи: Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ». 4.2. Ідентифікаційний код/ідентифікаційний номер: 39593306. 4.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання/реєстрації фізичної особи, телефон, телефакс: Україна, 21012, Вінницька область, м. Вінниця, пров. Костя Широцького,24, тел.(0432) 68-88-19. 5.Умови застосування переговорної процедури закупівлі : п.4 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» 6.Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання переговорної процедури за купівлі : Тендерним комітетом КВНЗ «Тульчинське училище культури» двічі проводились закупівлі природного газу за процедурою відкритих торгів та двічі процедура закупівлі не відбулась через відсутність учасників. 7. Перелік документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі: : Оголошення про проведення закупівлі UA-2016-11-30-000624b та оголошення про проведення закупівлі UA-2016-11-11-001476a Голова комітету з конкурсних торгів Л.Д. Трачук
Очікувана вартість: 483 317.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний, скраплений або в газоподібному стані
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 54511 метри кубічні
Період постачання 01.01.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 23600, Україна, Вінницька область, м. Тульчин, вул.М. Леонтовича , 52 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 05.01.2017 15:19 - 11.02.2017 00:00
Ціна пропозиції 483 317.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2017 14:11
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 56c33125fa4a450bbeeadadaee03e419
Ідентифікатор договору: UA-2016-12-21-000655-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 1141025УВ7ЕВ017
Сума договору: 483 317.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.12.2016 00:00 - 15.02.2017 23:59
Дата підписання: 15.02.2017 16:27
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Газ.pdf
p7s
sign.p7s