• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дорожні знаки з кріпленнями

Торги не відбулися

400 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Номер: 3ff884a157b64496ba49b43b279daa6b
Внутрішній номер закупівлі: 5775710
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-31-001173-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Зінченко Всеволод Олександрович +380566251106 jkhnmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 000.00 UAH
Період уточнення: 31.07.2020 15:12 - 06.08.2020 13:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2020 15:12 - 16.08.2020 13:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дорожні знаки з кріпленнями
Код ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
Кількість 285 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 53200, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, Електрометалургів 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Євро Знак
Початкова пропозиція 396 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
396 000.00 UAH з ПДВ
Документи 2
Скарги 0