-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (Хлібобулочні вироби)
Тендер Prozorro UA-2020-07-31-004146-c
Завершена
1 192 192.00
UAH з ПДВ
Номер:
236ef032806846a9a303d1c3e22550b8
Внутрішній номер закупівлі:
5774421
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-31-004146-c
Замовник:
Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146920
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, вул. Грушевського буд. 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Балабуст Надія Юріївна 380382794726,380382651264 Khm-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
18.06.2020 року було оголошено відкриті торги на закупівлю по коду ДК 021:2015-15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хлібобулочні вироби) UA-2020-06-18-001752-b, які не відбулися у зв’язку з недостатньою кількістю учасників. 06.07.2020 року було вдруге оголошено відкриті торги на закупівлю по коду ДК 021:2015-15810000-9 «Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби» (Хлібобулочні вироби) UA-2020-07-06-003904-b, які також не відбулися у зв’язку з недостатньою кількістю учасників.
Очікувана вартість:
1 192 192.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб пшеничний
Кількість
34400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
хліб житній
Кількість
8000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
батон
Кількість
20000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
булочка для бургера
Кількість
12000 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
булочка з корицею
Кількість
2400 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
круасан з начинкою
Кількість
4000 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
крендель з маком
Кількість
3200 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКХЛІБ"
Оскарження: 31.07.2020 14:22 - 11.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42987745
-
Контактна особа:
Сергій Білик +++380675577297 bilyk1407@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА, будинок 8
Оскарження: 31.07.2020 14:22 - 11.08.2020 00:00
Ціна пропозиції
1 192 192.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2020 14:22
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
7b00ffb16a9646c29151156b000b1937
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-31-004146-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКХЛІБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42987745
-
Контактна особа:
Сергій Білик +++380675577297 bilyk1407@gmail.com
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, ВУЛИЦЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКА, будинок 8
Номер договору:
52
Сума договору:
1 192 192.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
993 493.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.08.2020 00:00 - 31.03.2021 00:00
Дата підписання:
13.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний