-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
«Реконструкція будівель Дубровицького НВК «Ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів» по вул. Макарівській, 11 в м. Дубровиця Рівненської області ( влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)» - коригування
Тендер Prozorro UA-2020-07-29-009545-c
Завершена
2 502 911.06
UAH з ПДВ
Номер:
a65dfdb9dc7945068b7b6aed994cd99a
Внутрішній номер закупівлі:
5755923
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-29-009545-c
Замовник:
ДУБРОВИЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ЛІЦЕЙ-ШКОЛА" ДУБРОВИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37225752
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Макарівська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Лінкевич +380671187033,+380664968287 dliceum.com.ua@ukr.net http://www.dliceum.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
В 2019 році Дубровицьким навчально-виховним комплексом «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради Рівненської області було проведено процедуру відкритих торгів по об’єкту «Реконструкція будівель Дубровицького НВК «Ліцей-школа» по вул.Макарівській,11 в м.Дубровиця Рівненської області (влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)» - коригування. Переможцем виконання робіт по об’єкту було визначено Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія Барбакан» та укладено з ними договір підряду №11 від 31.10.2019 року на суму 10794788,00 гривень. В процесі виконання підрядником договірних зобов’язань виник ряд додаткових робіт, які початково не були включені до проектно-кошторисної документації, але завершення реконструкції та введення в експлуатацію об’єкту без їх виконання є неможливим, а саме: полiпшене штукатурення по сiтцi стiн без улаштування каркаса; улаштування поясiв iз волокнистих i зернистих матерiалiв на клею; улаштування декоративно-мозаїчної полімерної штукатурки по зовнішніх стінових конструкціях, утеплених , штукатурка декоративно-мозаїчна полімерна , зерно 1,4 - 2,0 мм; утеплення фасадів мінеральними плитами товщиною 100 мм з опорядженням декоративним розчином; укоси,ширина до 300 мм; установлення i розбирання зовнiшнiх iнвентарних риштувань трубчастих висотою до 16 м для інших оздоблювальних робіт; розбирання дорожніх покриттів та основ асфальтобетонних; нарізування швів в покритті дорожнього одягу; улаштування дорожніх корит із переміщенням грунту на відстань до 100 м при глибині корита до 500 мм; улаштування вирівнюючих шарів основи із піску автогрейдером; улаштування одношарової основи зі щебеню; улаштування покриття з фігурних елементів мощення товщ 60 мм з приготуванням піщано-цементної суміші тротуарів, шириною до 2 м; улаштування водовідних лотків на бетонну основу; установлення бетонних поребрикiв на бетонну основу; розбирання монолітних бетонних фундаментів; улаштування дорожніх корит; навантаження грунту екскаваторами на автомобілі-самоскиди, місткість ковша екскаватора 0,25 м3; перевезення грунту до 30 км; гiдроiзоляцiя стiн, фундаментiв бокова обмазувальна бiтумна в 2 шари по вирiвнянiй поверхнi бутового мурування, цеглi, бетону; улаштування одношарової основи зі щебеню; улаштування суцiльного прошарку з нетканого синтетичного матерiалу; укладання бетону по перекриттях бетон важкий В 15 (М 200), крупнiсть заповнювача 20-40мм; улаштування покриття з плитки мощення з використанням готової піщано-цементної суміші тротуарів, шириною до 2 м, Установлення решітки на лотки; фактурне опорядження фасадiв мармуровим дрібняком; очищення металевих конструкцiй вiд корозiїметалевими щiтками; олiйне фарбування бiлилами з додаванням кольору грат, рам, труб дiаметром менше 50 мм тощо за два рази; встановлення пісковловлювачів стандартної серії для лотків шириною гідравлічного перерізу 100 мм PolyMaxBasic; розробка грунту вручну з крiпленням у траншеях шириною до 2 м, глибиною до 2 м, група грунтiв 2; засипка вручну траншей, пазух котлованiв i ям, група грунтiв; укладання трубопроводiв iз полiетиленових труб дiаметром 110 мм з гідравличним випробуванням; свердлiння кiльцевими алмазними свердлами з застосуванням охолоджувальної рiдини /води/ в залiзобетонних конструкцiях горизонтальних отворiв дiаметром 110 мм; установлення флагштоку; установлення віконних зливів; облицювання профiльованим листом; рiзання стального профiльованого настилу; виготовлення монорейок, балок та iнших подібних конструкцiй промислових будівель; олiйне фарбування бiлилами з додаванням кольору грат, рам, труб дiаметром менше 50 мм тощо за два рази; облицювання профiльованим листом; рiзання стального профiльованого настилу; улаштування пiдстилаючих бетонних шарів; улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із сухої клеючої суміші, кількість плиток в 1 м2 понад 7 до12 шт; установлення дрiбних конструкцiй [пiдвiконникiв, зливiв, парапетiв та iн.] масою до 0,5 т; виготовлення монорейок, балок та iнших подібних конструкцiй промислових будівель; олiйне фарбування бiлилами з додаванням кольору грат, рам, труб дiаметром менше 50 мм тощо за два рази; монтаж покрiвельного покриття з металочерепиці по металевим конструкціям /монтаж конструкцiй, пофарбованих у заводських умовах, або непофарбованих, що поставляються в пакетах; монтаж елементів iз гнутого профілю; рiзання стального профiльованого настилу; облицювання профiльованим листом; рiзання стального профiльованого настилу; виготовлення монорейок, балок та iнших подібних конструкцiй промислових будівель; олiйне фарбування бiлилами з додаванням кольору грат, рам, труб дiаметром менше 50 мм тощо за два рази; монтаж покрiвельного покриття з металочерепиці по металевим конструкціям /монтаж конструкцiй, пофарбованих у заводських умовах, або непофарбованих, що поставляються в пакетах/; монтаж елементів iз гнутого профілю; рiзання стального профiльованого настилу; облицювання профiльованим листом; рiзання стального профiльованого настилу; установлення поручнів на сходових площадок, полiпшене фарбування кольором олiйним розбiленим дерев'яних поручнів.
Проектно-кошторисну документацію по об’єкту «Реконструкція будівель Дубровицького НВК «Ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів» по вул.Макарівській,11 в м.Дубровиця Рівненської області (влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)» - коригування, було відкориговано з врахуванням додаткових робіт. За результатами розгляду документації в ТОВ «ПЕРША ПРИВАТНА ЕКСПЕРТИЗА», було отримано позитивний експертний звіт №20/02-07/20/А від 20 липня 2020 року. Вартість ряду додаткових робіт, які початково не були включені до проектно-кошторисної документації, але завершення реконструкції та введення в експлуатацію об’єкту без їх виконання є неможливим за кошторисним розрахунком становить 2502911,06 гривень (два мільйони п’ятсот дві тисячі дев’ятсот одинадцять грн 06 коп). Відкоригований проект є продовженням робіт з реконструкції та становить невід’ємну частину від первісного проекту. Заміна попереднього виконавця робіт може призвести до: – несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією змонтованих конструкцій, експлуатацією та обслуговуванням устаткування, обладнання; – несумісності з вже розпочатим рядом розрізнених будівельно-монтажних робіт, які знаходяться на різних стадіях виконання та потребують завершення, а також уніфікації, стандартизації, так як всі роботи є технологічно пов’язаними; – призведе до втрати гарантій якості на роботи і змонтованих конструкцій, досягнення показників, визначених у проектній документації, та можливість їх експлуатації протягом гарантійного строку, що передбачені Договором генпідряду та Цивільним кодексом України, тобто призведе до втрати гарантій на велику кількість будівельно-монтажних робіт, які знаходяться на різних стадіях виконання, оскільки вони не будуть закінчені попереднім виконавцем робіт, що є неприпустимим; – законодавство України передбачає реєстрацію повідомлення про початок виконання будівельних робіт і при зміні підрядника, внесення змін до нього. В свою чергу роботи, що є розрізненими (та які виступають продовженням вже розпочатих та виконаних робіт) і внесення змін до повідомлення (у разі заміни попереднього виконавця робіт) суттєво ускладнить виконання робіт, збільшить строки їх виконання, що призведе до підвищення їх вартість, і може вплинути на якість виконаних робіт, а також може призвести до їх несумісності, порушить їх уніфікацію та стандартизацію в цілому.
Очікувана вартість:
2 502 911.06 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Реконструкція будівель Дубровицького НВК «Ліцей - ЗОШ І-ІІ ступенів» по вул. Макарівській, 11 в м. Дубровиця Рівненської області ( влаштування шатрового даху, зовнішнє опорядження фасадів, заміна вікон та зовнішніх дверей, реконструкція системи опалення)» - коригування
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ БАРБАКАН"
Оскарження: 29.07.2020 23:03 - 09.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41159796
-
Контактна особа:
В. Мадрицький +380970284185
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, г. Киев, Святошинський район ВУЛИЦЯ ЯКУТСЬКА будинок 8
Оскарження: 29.07.2020 23:03 - 09.08.2020 00:00
Ціна пропозиції
2 502 911.06 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.07.2020 23:03
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
dc553c4044b8497bb744a8795971f7ed
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-29-009545-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ БАРБАКАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41159796
-
Контактна особа:
В. Мадрицький +380970284185
-
Адреса:
03134, Україна, м. Київ, г. Киев, Святошинський район ВУЛИЦЯ ЯКУТСЬКА будинок 8
Номер договору:
3
Сума договору:
2 502 911.06 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 085 759.21 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.08.2020 11:08
Статус:
Виконаний